משרד התיירות חושב שהוא יכול להיות מונופול ידע וכי רק הוא מסוגל לבצע השתלמויות מורי דרך, וזאת למרות שהצלחתי להוציא החלטה מועדת הכלכלה של הכנסת שאומרת להם שהם לא יכולים להתנהג כך. אז בלית ברירה אני גורר אותם לבית משפט שוב.

 

 

 

  • ניצחתי את הפקידים המרושעים במשרד התיירות ! פקידים טפשים ורשעים השפילו והתעללו  במורה דרך בן 82. מזלם שנפלו לידיו של השופט יורם נועם השופט הכי נעים הליכות במזרח התיכון, שטרח בשבילם והוציא פס”ד שנעשה בהסכמה מבלי שחשף בפני כל את הרשעות והטפשות שלהם. אבל אל תדאגו פקידים רשעים וטפשים אני לא מתכוון לעזוב את העניין ואני אדאג שכל אחד מכם ישלם על ההתעללות הזאת שלכם שעשיתם לאדם זקן שהאשמתם אותו בן השאר כי הוא זקן.  תתביישו לכם!!!
  • הפקידים במשרד התיירות סמנכ”ל אהובה זקן תודה לאל היא פרשה ונפטרנו מענשה של האדם הכי לא מקצועי במשרד התיירות שהיה ממונה על התקינה חחחחח, עו”ד אלי ליפשיץ אדם דתי חרדי שנתן בי עדות שקר, גב’ רקפת לוי אישה אכזרית ופרימיטיבית במיוחד שמונעת מערכים חשוכים שהביאה מהררי חושך, גב’ רותי יחזקאלי הממונה על ההכשרה המקצועית חייבת דחוף לעבור סדנה של הכשרה היא לא מבינה מהחיים שלה מה זה אתיקה, אבל במצב הקיים לדעתי אין לה כל סיכוי וראוי שתלך הבייתה! ובכל מקרה אני אדאג שהיא לא תהיה בוועדה הזאת ובכל וועדה אחרת בישראל.
  • לצערי גם החברים אורי בר-אל הנציג שלנו בועדת האתיקה שפוט לא נקף אצבע לטובת מורה הדרך שאותו הוא אמור לייצג, ככה זה שממנים אנשים לא מתאימים, גם  ואגודת מורי הדרך ואגודת מורשת דרך יוצאים רע מאוד מהסיפור הזה כאשר לא הסכימו להשתתף בעתירה שהכנתי נגד משרד התיירות . גם חברי הוועדה האחרים אלון זינדר וע”ד יונתן צבי יוצאים אנשים רעים שהסכימו לעוולה למרות כמה מלמולים שלהם פה ושם.
  • והמנהלת אפרת מאיר – גרומן, למרות שהכישלון הזה כולו נופל במאה אחוז בחלקה יש לי עדיין תקווה לגביה, היא פעלה כמי שחרדה לתפקידה ונאנסה ע”י הממונים עליה. המנהלת העתיקה גם את שגיאות הכתיב של הממונים עליה. אני מקווה שתלמד לקח מהעניין הזה, כי מי שבידו הסמכות הוא חייב לפעול בעצמו ולא בעצות אחיתופל של עו”ד אלי ליפשיץ שלא מבין שהוא משרת ציבור והוא צריך לפעול ע”פ ערכי המדינה (בטוח שהוא לא מבין על מה אני מדבר) וחוקיה ואסור לו להתעמר באדם בן 81 גם בשוטים וגם בעקרבים האמת אני לא מבין איך הצליח לקבל רישין עריכת דין ורישיון מורה דרך אדם מרושע במיוחד. אני אתפלל ביום כיפור הבא לאלוהים שיעניש אותו כנדרש וחוץ מזה אני אדאג שלא תוכל לשמש חבר בוועדה זו ובכל וועדה אחרת!
  • ואחרון חביב הסמנכ”ל החדש פיני שני, שהולך להחליף את גב’ אהובה זקן בתפקידה בועדה, שהיה היחידי שלימד זכות על מורה הדרך ואני מקווה שגם הוא יבין את הבורות והאטימות של הפקידים  ויפשפש במצפונו ויראה שגם הוא כשל עת לא אמר דבר לגבי ההחלטה עצמה. אבל אני מקווה שעניין זה ייפקח את עינייו והוא ישפר את דרכיו.
  • כל האנשים האלה יוצאים טפשים ורעים מפסק הדין וזה מביא אותנו לשר התיירות מר יריב לוין שהרפש דבק גם בו כי הוא חתום על מינויים של כל הפקידים האלה שהעזו לרמוס את החוק לזלזל בערכי היהדות ומדינת ישראל והתעללו והשפילו מורה דרך בן 81 שכל פשעו היה שענה להערה אנטישמית שתיירת אנטישמית השמיעה לו. בטוחני ולמרות הדברים שאני חושב עליו שהוא עשה זאת, כהרגלם של הרבה שרים, חתם מבלי לדעת על מה הוא חותם ולא בגלל שהוא ידע שהאנשים האלה אין להם קצה של מושג מה זה אתיקה ופשוט אסור למנות אותם לתפקיד. אני מציע לך כבוד השר לווין לבדוק היטב מינויים לפני שאתה חותם עליהם אפילו מינויים איזוטרים של חברי ועדת האתיקה של מורי הדרך.
  • פסד עתמ 38031-10-17 ברנס נגד משרד התיירות

אתר זה נכתב ע”י מוטי בר-נס  מייסד ויו”ר פעיל אגודת אשכול

על פי מיטב ידיעתי והבנתי ולטובת מורי דרך בעלי רכב אשכול ובעלי רכב מדברי (גם כאלה שאינם מורי דרך)

הנכם מוזמנים לשאול, לתקן, להוסיף  בהודעת דוא”ל ל –    [email protected]

פדני תכשיטים